MOZ RETAIL DESIGN
Aşağı Sürükle

Yenilikçi ve marjinal ürünleriyle isminden söz ettiren JaaDe, geniş bir ürün skalasına sahip. Kuruluşundan bu yana hızlı bir şekilde popüler olmayı başaran marka, perakende sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Yenilikçi ve marjinal ürünleriyle isminden söz ettiren JSCO, geniş bir ürün skalasına sahip. Kuruluşundan bu yana hızlı bir şekilde popüler olmayı başaran marka, perakende sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Tıpkı sonbahar havasının, adımlarınızda size yeni bir moral vermesi gibi, evinizin dekorunu küçük bir bahar tazelemesi ile uyandırmak, size bahar kadar canlı hissettirebilir.

Japon mimarisi, görkemli çatıları olan ahşap evlerden oluşmuştur.Adalar ülkesi olarak bilinen Japonya, minimalist ve sadeliği kapsayan mimari özelliklere sahiptir.

Fütürizm; anlamı “gelecek” olan İngilizce “future” kelimesinden gelmektedir. 1900’lerde, Sanayi Çağı başlarında İtalyan sanatçı Filippo Tomasso Marinetti tarafından kullanılmıştır.

Uluslararası Mimarlar Birliğinin öncülüğünde 1986 yılından beri her yıl 1 Ekim Mimarlık Günü olarak kutlanıyor.

Günümüz dijital çağında, artık her gün ofise gitmeye gerek yok; internete bağlı yaşamımız, neredeyse her yerden çalışmayı kolaylaştırıyor.

Soğuk havalarda bile keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? Özellikle evinin bahçesi olmayanlar ve daire de oturanlar için kış bahçesi dekorasyonu önerilerine yer verdik.

İnce geometrik tasarımlarıyla postmodernizmin sembolü haline gelen Japon mimar Arata Isozaki bu yılki Pritzker Ödülü’nün sahibi oldu.

Her yıl, renk şirketi Pantone , toplum, kültür, seyahat ve daha fazlasındaki trendlerden ilham alarak Yılın Renklerini seçiyor .